Про мене

Найголовніше – дисципліна

Юзипчук Володимир Михайлович,
Майстер виробничого навчання і викладач спецтехнологій. 
Народився у 1949 році на Хмельниччині у селі Сергіївці.  
За гороскопом – Козеріг.
По закінченні професійно–технічного училища працював на Херсонському суднобудівному заводі. 
Після строкової служби у Збройних Силах працював докером механізатором в Херсонському морському порту, а згодом – там же дільничним інспектором. Там же, в порту, познайомився з майбутньою дружиною, з якою живемо разом майже 40 років, виховали сина. 
Навчаю ліцеїстів професійній майстерності з 1976 року.
Про нього
Головна складність викладацької роботи, вважає Володимир Михайлович, полягає в підготовці тих учнів, яким бракує загальних знань, інколи й бажання вчитися. Найважче знайти з ними спільну мову. Чимало уваги приділяє вихованню в підопічних загальноприйнятих правил поведінки й дотримання дисципліни. Демократія демократією, але колектив слід тримати в певних рамках. Широко практикує роботу з тестами, завдяки яким можна перевірити рівень набутих учнями знань. Разом з ними виготовив наочні електрифіковані навчальні стенди, які працюють в двох режимах: іспитів та самоконтролю.
Учні поважають Володимира Михайловича Юзипчука за професіоналізм, доступність викладання,  вміння тонко відчувати настрій вихованців. Юнаки з цікавістю вивчають дизельні та карбюраторні двигуни легкових та вантажних автомобілів від Газ-53 до КамАЗа, від «Москвича», «Жигулів» – до сучасних іномарок. Спеціальність, яку здобувають, – не тільки затребувана роботодавцями, але й у особистому житті не завадить. Випускники отримують дипломи слюсарів з ремонту автомобілів–токарів. А ще з кожного випуску 5-6 вихованців майстра вступають до вищих навчальних закладів. І це тільки підтверджує його високий фаховий рівень.
«Робота майстра надзвичайно важка і відповідальна, – говорить Володимир Михайлович. – На них тримається мало не весь ліцей. Це – і виробничі майстерні, і гуртожиток, і територія закладу – все під їх пильним наглядом. Хто має достатній стаж та ще й викладацьку практику, отримує більш менш пристойну зарплату. Сутужніше в цьому плані молодим фахівцям.»

Серед захоплень у Володимира Юзипчука найсильніше – автомобіль. З дитинства, скільки себе пам’ятає, завжди цікавився технікою. Були в нього і мотоцикл, і моторолер, згодом – «Запорожець». Багато років всю свою увагу приділяв старенькому «Москвичу-408», тримаючи його в доброму стані. Саме на авто й полюбляє подорожувати.

Немає коментарів:

Дописати коментар